Ataköy Kırmadan Su Kaçağı Bulma
tesisat kaçak kontrolü yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız kırmadan tesisat tamiri yapmaktadır böylelikle gereksiz kırım işlemleri yapılmadan sadece sorunlu bölge bulunarak onarım işlemleri yapılmaktadır. Geçmiş zamanlarda sıradan mahallemizin tesisatçıları bu gibi sorunlarda bir kaç noktadan delik atmaya başlayarak sızıntı yapan yeri bulmaya çalışırdı bu çaba sonucunda çoğu zaman ev komple tadilat süreci içersine girerdi. Şimdi modern cihazların kullanımını etkin bir şekilde kullanan tesisatçılar vardır.
Firmamız kırmadan tesisat kaçak kontrolü yapmaktadır. Sahip olduğumuz kamera sistemleri , dinleme sistemleri ve termal görüntü alma cihazları ile İstanbul semtine hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti daha kolay ve hızlı ulaşabilir olması için her iki yakada servis noktası oluşturduk. Sigortalı müşterilere rapor vererek yapılan masrafları ekspertrizden geri almasını sağlıyoıruz. Kurumsal hizmet veren firmamız yaptığı her işe fatura kesmektedir. Malesef her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de işini iyi yapmayan gereken cihazlara sahipmiş gibi gösterip ucuz fiyat veren firma bile olmayan şahıslar görülmüştür. İşinizi lütfen riske atmayınız profesyonel su kaçağı tespiti ekibimiz ile her semte servis imkanı sunuyoruz.
Su kaçağı bulma işleriniz bizden sorulur kırmadan dökmeden sadece arızalı boru bulunup gereken onarımlar garantili bir şekilde yapılmaktadır. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmanızın fayadaları ; var olan kaçak belirlenir ve gereksiz su faturaları önlenir bunun yanında alt kata ve kendi dairenize oluşabilecek tahribatlar önceden önlenmiş olunur. Firmamız  1998 yılından bu yana tesisat sekötöründe hizmet vermektedir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız gereken tespit cihazlarının en iyisine sahiptir ve bu cihazları kullanabilecek düzeyde eğitilmiş personeller ile servis verilmektedir. Asla ara eleman veya taşeron kullanmayın evinize gelen ekip Çözüm Merkezi SGK lı çalışanlarıdır.

0 yorum

Makro Tesisat
Call Now Button0 533 490 55 62