Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır

Tıkanıklık açma günümüzde bulunan en büyük problemlerden biridir. Tuvalet, banyo, mutfak ve giderlerde oluşan su taşmaları ve tıkanıkları robot yardımıyla açmamıza olanak sağlamaktadır.
Siz müşterilerimizin tıkanıklık ve su taşmaları gibi konularda yardımınıza koşmaktadır. Elimizde bulunan robotlar ve kameraları sistemler eşliğinde ve ayrıyeten profesyonel ekiplerimizin hizmetiyle sorunlarınızı çözmektedir.
Tıkanıklarda oluşan problemleri robotlar noktasal olarak müdahalesinde parçalanacak olan materyalleri parçalar, bez ve benzeri atıkları robotlar titizlikle hat dışına çıkarmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra siz müşterilerimize kameralar eşliğinde hattın içine görüntüleme yapılır ve hattın tıkanıklık sonrası durumları müşterilerimize gösterir.

Robotla Tıkanıklık Açma

Dairelerde oluşan tıkanıklık problemlerinde robotlar önemli rol oynamaktadır. Tuvalet, banyo ve mutfak tıkanıklıklarında her birinde farklı materyaller kullanılarak çeşitli müdahalelerde bulunmaktadır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan tıkanıklık açma konusunda en önemli unsur geçmişte yaşanan tıkanıklık açma problemlerinde pimaş hatları kırılarak veya sökülerek müdahalelerde bulunmaktaydı. Fakat günümüz koşullarında robotlar eşliğinde pimaş hatları kırmadan veya sökülmeden robotlar eşliğinde tıkanıklıklar açılmaktadır. Bu hem maliyeti düşürmektedir hem de tahribatı azaltmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolarda bulunan tıkanıklıkların en büyük sebebi mutfak atıkları, atık yağlar ve benzeri maddelerdir. Bu gibi tıkanıklıkların en önemli çözümü robotlar ile gerekli materyaller sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşup tıkanıklığın açılmasıdır.

Tuvalet Tıkanıklığı açma

Evlerimizde çok sık şekilde karşılaştığımız can sıkıcı durumlardan biride tuvalette tıkanıklığıdır. Tuvaletler sık kullanımıyla ve birçok atığı barındırmasıyla tıkanıklığın oluşmasında en kolay ve basit olan bölgeleridir. Tuvalet tıkanıklıklarında yerinde müdahaleler yapılmadığı sürece büyük boyutlarda tahribat ve can sıkıcı taşmalar olmaktadır. Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma konusunda robotlar ve profesyonel kadromuzda yerinde müdahale ederek kesin çözüme ulaşmaktadır.

Pimaş Açma

Pimaşların tıkanması gündelik hayatta çok sık karşılaştığımız başlıca sorunlardan biridir. Yanlış müdahalelerde bulunmada firmamızı arayarak yardım almak en büyük çözümlerden biridir. Pimaş borular genellikle; tuvalet, banyo, mutfak ve benzeri alanlarda bulunur. Müdahale konusunda siz müşterilerimiz yerine firmamız robotlar ve kameralar sayesinde hızlı bir şekilde müdahalede bulunur.

Pimaş Yıkıma

Pimaş yıkıma konusunda en önemli etken hattın hangi süre aralıkları arasında tıkandığıdır. Sürekli tıkanma yaşanıyor ve çözüme ulaşılamıyorsa yüksek basınçlı yıkama makineleri sayesinde hattın içini temizler ve temizledikten sonra görüntülemeler yapılarak hattın çalışır durumda teslim edilmesini sağlarız.

0 yorum

Makro Tesisat
Call Now Button0 533 490 55 62